Moja magia, czary biorą się z mojej wewnętrznej Mocy. Moje  koleżanki Tarocistki twierdzą, że stoi za mną Karta Moc .... Więc chcę się tą Siłą dzielić z innymi, skoro mam Jej tak dużo. 

Prastara terapia jajem

Terapia jajem wywodzi się z czasów prasłowiańskich.Początkowo oczywiście stosowana przez wiedźmy,czarownice .Dziś przejęły ją Szeptunki z Podlasia i Polesia.

Usuwa klątwy ,uroki ,troski i inne mentalne brudy jak "odkurzacz".Likwiduje przewlekły ból głowy.POMAGA W WALCE Z NAŁOGAMI .Myśli stają się jasne,lekkie.

Nie mogę przyjmować osób uczulonych na sierść zwierząt.Ponieważ  zabiegi wykonuję w swoim mieszkaniu.Jest też opcja,że można przysyłać do mnie zdjęcia popiersi, w formacie A4 ,z całej Polski.Wtedy opłata jest z góry.

Terapia NIE DZIAŁA PRZEZ TELEFON ,ponieważ musi mieć kontakt z energią danej osoby,chociaż właśnie na zdjęciu.Długo się broniłam przed tym nawet.Chciałam być skuteczna,pokazywać,że nie jestem nastawiona na zysk.Ale zaryzykowałam ,bo CHCIAŁAM POMAGAĆ.Szczęśliwie metoda ze zdjęciem działa....Tamte dwie metody to zwykłe oszustwo w "żywe oczy".Najgorzej ,że są osoby,które wierzą,że jest to możliwe....Żyjemy w strasznych czasach... Także trzeba wymówić odpowiednią formułę. I to nie byle jak. Bo przejechać jajem to sobie każdy może. Trzeba nie tylko wiary,ale i mocy oraz techniki. I wiedzy.

Moje koleżanki i koledzy z kręgów ezo popełniają straszliwy błąd ,są niekompetentni.Ponieważ nie stosują się do zasad ustalonych tysiące lat temu przez prawdziwe Wiedźmy .One kierowały się fazami Luny.Wzrost czegoś-roślin,mocy ,sił były wzmacniane przez magię fazy przed Pełnią.Ponieważ księżyca PRZYBYWAŁO,wzmacniało to wzrost wszystkiego.Dziś ,gdzieniegdzie pretrwały szczątki tej Wiedzy.I np.wiadomo,że odżywianie  włosów ,zabiegi kosmetyczne,takie jak nawilżanie,natłuszczanie,poprawa ukrwienia przez masaże ;nawożenie roślin ,odniosą najlepszy skutek przed Pełnią właśnie.Natomiast wszelkie oczyszczanie czy to mentalne czy fizyczne,stosowało się przed Nowiem.Ponieważ księżyca UBYWAŁO.Wtedy najlepiej stosować peeling skóry,gdyż skóra i cały organizm żyje podług faz księzyca ( to tyczy też wód na Ziemi- tego uczą już nawet na Geografii w szkołach- ich pływy są związane z księżycem) .Skóra się odnawia co ok.28 dni.Tak jak Luna.Ciała kobiet szczególnie są związane z Nią i Jej cyklem.Jeśli mocno się medytuje,cykl miesięczny synchronizuje się i można osiągnąć harmonię .Skutkiem czego wszystko się reguluje.Trzymając się tego ,także zabiegi mentalne należy wykonywać w odpowiedniej fazie.Oczyszczać z chorób duchowych przed Nowiem.Dodawać Energii,tworzyć różne bariery ochronne, przed Pełnią.Nie wiem,czemu ludzie dają sie tak robić w balona....Ja sobie nie pozwalam na taką niekompetencję.Nie mam wiedzy syntetycznej,tylko "ludową" i chyba moi klienci lepiej na tym wychodzą.Piszę to nie ,żeby '"poderwać autorytet" ( jakby jakiś mieli :-) ) moich koleżanek i kolegów,robiących głupa z widzów,tylko dla WIEDZY  ludzi.Bo mnie wkurza nieuczciwość wobec klientów .

Czasem oczyszczam też przedmioty,jeśli się okazuje ,że stojące za nimi historie przyprawiają właścicieli o złe samopoczucie,a nie mogą ich wyrzucić z powodu jakiś zależności np.rodzinnych.

"Złote bańki" na oknach i drzwiach , "zamykanie" mieszkań

Myślałam, że będę się uczyć biomasażu.Ale przeznaczenie chciało inaczej. Robię blokady w celu rozbicia energii tych, którzy odeszli, a nie byli nam życzliwi za życia lub byli zagubieni i nie chcą odejść. Jest to długoterminowe. Nie działa jak odprowadzenie ducha. Nie zajmuję się opętaniami. Moje blokady , poza działaniem na Energie,działają też na złe myśli z zewnątrz. Patrz Duchy ,szamani,sny..

Zdarzyło mi się także "doenergetyzować" stronę na fbooku.Skutkiem czego strona zyskała ,bez reklamy, więcej polubień.Mogę więc spróbować ,jeśli ktoś chce ,z firmowymi stronami.

W toku moich nauk o energii , okazało się także,  że mogę generować swoją en życiową w celu przekazu jej innym ludziom. Jak na razie idzie mi to dobrze. Proszę zajrzeć na stronę z opiniami. 

 

 

Zgłoszenia ze zdjęciami do WSZYSTKICH OCZYSZCZEŃ proszę składać najpóźniej do 10-go dnia każdego miesiąca.

Oferuję kawał dobrej magii,w 99 - 100 %  skutecznej,więc oczekuję,że nie będę wykorzystywana.Wobec tego wszystkie moje usługi są płatne z góry.Uczciwość za uczciwośc.Jak jestem skuteczna ,proszę sprawdzić tutaj: Opinie ,sukcesy

1. Sty, 2018