Przemoc urzędników wobec Rodziny

16. lut, 2021

To nie jest moja opinia.Moją usunęły.Po tym jak nasłały na mój skrót w google hejtera,aby napisał mi niekorzystną opinię.Jaką machloję mi skręciły ? Porwać dziecko i ukraść mieszkanie przez zrobienie ze mnie wariata przy pomocy fałszywego,opłaconego donosu.

6. lut, 2021

Tzw.opieka jest instytucją prawie niepotrzebną ,niszową i zapomnianą.A także wcale nie będąca jedynym i obowiązkowym sposobem na wyjście z bezrobocia  i/lub biedy.Dziś,w dobie łatwiejszego dostępu do sieci,większej świadomości społeczeństwa oraz polepszenia się życia przez większe stawki godzinowe,tzw klub pracy,to jakiś zakurzony relikt przeszłości.Pomoc prawna ? Kursy ? Dotacje na kursy ? Wszystko to jest już dostępne bez konieczności szukania wsparcia w ops -ach  lub opr - ach. Nie mają już na to monopolu jak 20 lat temu.Tylko ,że "zapominają" o tym mówić ludziom.No i wykorzystują cudzą niewiedzę.Oraz lenistwo. A także brak pomysłowości. Ale szczęśliwie coraz więcej osób jest zaradnych,świadomych i lepiej sytuowanych.Także można poradzić sobie bez tych pasożytów rodem z lat 50 tych.Teraz ich głównym "celem" są już tylko zależni i niedołężni Seniorzy oraz niepełnosprawni źle sytuowani.Naiwni. Bo teraz nawet  samotna matka ,jak chce ,to się zakręci wokół kursów on -line i pracy zdalnej.A pełna rodzina ,nawet dotknięta chwilowo bezrobociem,może z tego się wygrzebać.Przy tak dobrych stawkach godzinowych na zleceniu,jakie teraz są,mogą wyjść z finansowego dołka nawet jeśli tylko ojciec pracuje .Matka - zgodnie z prawem - może zajmować się dziećmi.Z palcem w nosie ,za te 2 tys z kawałkiem ,mogą przeżyć od wypłaty do wypłaty.O ile umieją dobrze gospodarować pieniędzmi.Wiem,co piszę.Osobiście to z mężem przestestowaliśmi.Także - "opieko", za kilka lat odejdziesz w niebyt.Mam nadzieję ,że za 20,30 lat ktoś wreszcie zlikwiduje ten plugawy wrzód .

Drogie urzędy dzielnic - pamiętajcie ,że kompromitujecie się tak naprawdę,tuszując i ignorując pzrekręty swoich podrzędnych podwładnych.Kiedyś skończą się wasze kadencje.Czy chcecie być zapamiętani jako ci,którzy krzywdzą niewinne rodziny,nie pomagając im w walce z nadużyciami ? Czy to ładnie ignorować dowody i świadków na matactwa ośrodków tzw pomocy rodzinie ? 

20. lis, 2020

Człowiek mający pełnię praw obywatelskich ma prawo nie chcieć bym nachodzonym , wysmiewanym, straszonym i ponizanym we wlasnym domu. Niestety często w zastraszeniu , ludzie pozwalają na łamanie PRAW LUDZKICH. Praw konsumenta, praw petenta. Pomoc społeczna, policja , sądy robią z ludźmi, co chcą. Uważają się za bezkarnych , tylko z powodu tego jaką pozycje mają w społeczeństwie. To się nazywa " sitwa". Kasta.

20. lis, 2020
Cenne informacje

Poczytajcie sobie,co myślą o klientach,co mogą,a czego nie,pracownicy ośrodków tzw.pomocy społecznej. Tu znajdziecie to,co jest na zdjęciu poniżej.Bo na smartfonach nie widać za dobrze.Można też sobie to zdjęcie pobrać. Miłej lektury.

20. lis, 2020

Z POZDROWIENIAMI DLA WOŁOSOWICZ, SADOLEWSKIEJ,POLAK , KIEPAS I WSZYSTKICH,KTÓRE MNIE NACHODZIŁY BEZ UPRZEDZENIA I BEZ LEGITYMOWANIA SIĘ.I DLA PANA,KTÓRY PODCZAS NAJŚCIA RAZEM Z KIEPAS BEZ UMÓWIENIA SIĘ I BEZ OKAZANIA LEGITYMACJI ,PONIŻAŁ MNIE,WYŚMIEWAJĄC WYSTRÓJ MOJEGO MIESZKANIA.
👉